Nešiojamų Mini Didelės Koncentracijos max 3500ppb Vandenilio Vandens Generatorius DuPont dual kolegija Kišenėje Kelionės Turtingas H2 Vandens Jonizatoriaus
€115.23 €50.70
Prieinamumas: Yra sandėlyje

Vnt. *
Į krepšelį
btn-share

3500ppb mažiausias Kišenėje Kelionės Vandenilio Vandens Generatorius

Tai tiesiog nešiojamieji vandenilio vandens generatorius, jame nėra butelių, todėl jis yra labai mažas, tinka keliauti ir nešiotis.Jis gali būti pritaikytas, kad dauguma mineralinio vandens buteliai rinkoje.Žinoma, mes taip pat įrengta jis su mažesniu adapteris įvairesnių programų.

DuPont N117 SPE/PEM dual kolegija Kelionės Vandenilio Generatorius

Vandenilio vandens sugeria į savo kūną lengvai padidinti savo metabolizmą ir padidinti organizmo mikro cirkuliaciją.Į K12-5 vandenilio vandens generatorius daro vandens didelės vandenilio koncentracija nuo 900ppb-3500ppb,ORP-nuo -300mV, kad -600mV.Svarbiausia,su savo aukštos kokybės JAV "DUPONT" N117 membrana,ji kelia tik gryno H2 į vandenį.Deguonies, Ozono ir Chloro yra atskirti.Taigi, vandenilis vandens jums yra 99.99% gryno H2 ir NĖRA Chloro,be Deguonies,Nr. H2O2,JOKIO Ozono.Deguonies, chloro ir ozonas, yra atskirti, atleistas iš apačios atliekų dujų ventiliacijos įrenginys. * 125 g Šviesos,labai mažų,nešiojamų vandenilio vandens generatorius, kelionės,kempingas,taupyti erdvę ir energiją! * Kaip naudoti: 5 minučių režimą: Paspauskite mygtuką vieną kartą 10 minučių režimą:Paspauskite mygtuką 2 kartus Savaiminio valymo režimą:Paspauskite mygtuką 3 sekundes Nebeveikti: Kai vandenilis vandens generatorius veikia,dar kartą paspauskite mygtuką,jis bus sustabdytas darbo,ir apšvietimas išjungtas. * Veikia su Visomis Geriamojo Vandens Rūšių - RO, bakstelėkite, distiliuotas, filtruojamas, mineralinių,Šalto virinto vandens, Šilto virinto vandens (vandens temperatūra žemiau 60 laipsnių) , Filtruoto vandens ir išgrynintas vanduo iš čiaupo. * Išskirtinis vandenyje vandenilio technologijos, po vandenilio gamybos 2 valandas, didelės koncentracijos vandenilio vis dar gali būti išlaikoma vandenilio vandens butelis * Gebėjimas pridėti savo plastikinių butelių. * Gerai uždaromos ne vandens nutekėjimo * Nešiojamų kelionės, kempingas,darbo ir tarnybos. * Jei baterija yra tuščia, galite tiesiogiaiprijunkite įkrovimo kabelis gaminti vandenilio bet kuriuo metu.

Gali pridėti vienkartiniai plastikiniai geriamojo vandens butelius,nešiojamų keliauti,dirbti ir biure.Bet kokios rūšies vandeniu, gali būti naudojamos:Mineralinio Vandens,Gryno Vandens,ir Distiliuotas Vanduo yra sveikintina.Be to,šis įrenginys naudoja PEM ir SPE technologijas, kad gryno 99,99 proc. vandenilio H2.Mažas ir lengvas,svoris tik 125 g, labiausiai nešiojamų kelionių Vandenilio Generatorius pasaulyje!

Pagrindinės savybės:

* Jis yra naudojamas gaminti vandenilio ir vandens sveikata ir grožis.Vandenilio vanduo gali veiksmingai pašalinti toksiškų laisvųjų radikalų, užkerta kelią ląstelių oksidacija, užkirsti kelią ligoms, pagerinti žmogaus medžiagų apykaitą, nedelsiant senatvėje ir pagerinti odos kokybę. * Nekilnojamojo SPE(Kietas Polimero Elektrolito) + PEM(Protonų Mainų Membranos) Dual Kolegija technologijų, Korėja Titano su Platinos Danga. * JAV "DuPont" NAFION - 117 Membrana, Ji kelia tik gryno H2 į vandenį, bet Deguonis(O2), Ozono(O3), Chloras(CL2) yra atskirti. * 100% saugus gerti, Vandenilio grynumas pasiekė 99.99%.Super-Aukštos Vandenilio Koncentracijos:

* Itin aukštos koncentracijos ・ 5 minutės režimas 1 laikas: 900ppb ~ 1200ppb; ・ 10 minučių režimas 1 laikas: 1500ppb ~ 2000ppb; ・ 10 minučių režimas 2 laikas(350ml mineralinio vandens buteliukai): 2200ppb ~ 3500ppb; kasdieniam naudojimui, prašome ne daugiau kaip 2 kartus po 10 minučių režimą, kad būtų gerai apsaugoti elektrodų sistemos tarnavimo laiką.Grynas vandenilis Vanduo: Vandenilio išvalyti iki 99,99%,tik gryno vandenilio vandens iš jūsų butelis.

Aukščiausios Elektrodų Sistemos:

DuPont N117 membrana su implantuoti erdvėje quantum technology, ,daro vandenilio koncentracija didesnė, magnetinė stipresnis, vandens molekulės mažesnių. 5 minutes režimą: Paspauskite mygtuką vieną kartą 10 minučių režimą:Paspauskite mygtuką 2 kartus Savaiminio valymo režimą:Paspauskite mygtuką 3 sekundes Nebeveikti: Kai vandenilis vandens generatorius veikia,dar kartą paspauskite mygtuką,jis bus sustabdytas darbo,ir apšvietimas išjungtas.

Mineralinio vandens butelio adapteris:

Pareikšti vienetas, o jūs keliaujate ir pridėti jį prie bet kokio standartinio vandens butelio jūs perkate parduotuvėje.Todėl jūs galite mėgautis molekulinio vandenilio bet kur jūs einate.Mažas perdavimo adapteris Mineralinio Butelis tinka Rusija, Ukraina, Vokietija, Olandija,Belgija,UK,Kolumbija ir ją galima naudoti daugiau nei 98% šalių.

Daugiau įdomių funkcijų, kurios laukia jūsų kasti ...

Prašome įjungti DuPont membrana, prieš vartojimą:

Užpildyti ir sandarinti 350ml mineralinio vandens butelis su 5/6, geriamojo vandens, pradėti vandenilio gamybos du kartus per 10 minučių režimas (atitinka vandenilio gamybai, už 20 minučių), tada ne ruonių butelį, jį 8~10 valandų, tada DuPont N117 membrana bus aktyvuota sėkmingai. * Kodėl nauji vandenilio vandens generatorius turi mažiau burbuliukai?Kadangi naujas vandenilio vandens butelis nebuvo aktyvuota DUPONT N117 membrana, kartais ji turi labai nedaug burbuliukai, kai gaminti vandenilį.Tada, mes reikia įjungti DUPONT N117 membrana pirmas.Prašome kreiptis į ankstesnę dalį aktyvinimo metodą.

Komplektą Sudaro:

1 * Vandenilio Daug Vandens Generatorius 1 * USB Įkrovimo kabelis 1 * Naudotojo Vadovas 1 * Mažas, perdavimo adapteris Mineralinio Butelis tinka Rusija, Ukraina, Vokietija, Olandija,Belgija,UK,Kolumbija ir ją galima naudoti daugiau nei 98% šalių.

 • Vandens valymo mašinos Tipas: Vandens Ąsotis
 • Vandens Kokybė: Bet geriamas Vanduo gali būti naudojamas
 • Baterijos talpa: 3.7 V / 1400 mAh
 • Stilius: Nešiojamieji
 • Sertifikavimo: ROHS
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Vandens Temperatūra: Geriausia yra 2~60℃
 • Įrengimas: Desktop
 • Naudoti: Ąsotis
 • Technologijos ir membrana:
 • Papildomi Priedai: Mineralinio Vandens Butelio Adapteris
 • Membrana: JAV importuotų DUPONT N117 jonų PEM membrana
 • Atskiras H2 iš O3,H2O2,Chloro: Taip
 • Vandenilio Koncentracija: 900ppb ~ 3500ppb
 • Medžiaga: Titano
 • Vandens Kokybės Reikalavimai: Aukštos Kokybės Geriamasis Vanduo
 • Valymo Padėtyje: Terminalo Valymo
 • Prekės Pavadinimas: Kišenėje Mažiausias Vandenilio Vandens Generatorius
 • Funkcija: Tiesioginių Gėrimas
 • Tipas: Jonizatoriaus
 • Darbo režimas: 5 min / 10 min.
 • ORP: -300mV ~ -600mV
 • Medžiagų Elektrodo: Korėjos Titano su Platinos Danga
 • Modelio Numeris: K12-5
 • Butelis Įstaiga: Neapima butelis Įstaiga

Žymos: grafinas vandens, namų gryno vandens filtras, alkalin vandens, gaunamas hipochlorito rūgšties vandens maker, vakuuminės kameros, butelis vandenilio vandens, akrilo trapecijos, ląstelių vandenilio, atmosfera vandens generatorius, vyras hho generatorius.

Kelly Eddy Sykora
2021-01-13
5/5
All well packed and in perfect condition. I am very satisfied.
Parašyti atsiliepimą