Smilkalai Olibanum Boswellia Carterii Libanotus Libanus Ru Xiang Kinų Žolinis Vaistas
€11.81 €8.98
Prieinamumas: Yra sandėlyje

Vnt. *
Į krepšelį
btn-share

Veiksmingumo ir vaidmens smilkalai

1 Smilkalais gydo kaulus ir raumenis nuo kritimo ir nukristi.

Boswellia turi poveikį gydant akrobatikos ir traumų kaulų ir raumenų.Ji gali imtis vandens ir nuoviras su penkių Kinų vaistų, tokių kaip vieno dolerio ir penkių centų smilkalų, vieną dolerį ir penkių centų tiesa, miros, trys doleris angelica uodega, trys doleris dygminų ir tris doleris persikų branduolių.

2 Smilkalais gydo kraujo ir sielvartas.

Smilkalai turi poveikį gydant kraujo ir sielvartas.Galite naudoti 15 g broiled miros, 15 gramų vyno saute xiangfu, 15 gramų actas-kepta fumarolė, 15 gramų actas-kepta wulingzhi, šie keturi tradiciniai Kinų vaistai gali būti sumaišyti kartu ir tyrinėjo į baudos. Imasi 9 gramų kiekvieną kartą po sumaišymo, kruopščiai, su karšto vyno.

3 Smilkalais gydo krūties karbunkulas ir agglomerates pradžioje.

Smilkalai turi poveikį gydant krūties karbunkulas, prastos pieno išleidimas ir krūties aglomeracijoje.Galite naudoti 6 gramų, smilkalais, 10 g meliono, ir 6 gramai žaliavos saldymedis smulkiai sumalkite.Naudoti 200 ml ryžių vyno decoct 100 ml.Po likutis yra geriamos 3 kartus, 1 dozę per dieną.

4 Smilkalais išgydo po gimdymo lochia.

Smilkalai turi poveikį gydant po gimdymo lochia.Galite naudoti 15 g Guixin, 30 gramų keptos angelica, 30 skrenda, 15 gramų, smilkalais, ir kepti 30 dėlės. , 3 tabletes per tarnauja, pristatomas su actu sriuba.

Išsižadėjimas: Šie produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti, išgydyti, arba užkirsti kelią bet kokiam ligos.Diagnozei ar gydymui, pasitarkite su gydytoju.

  • Naudoti: Įstaiga
  • Vienetų skaičius: Vienas Vienetas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: blizgučiai

Žymos: lūpų blizgesys, molio polym, irano, malūnėlis žolė, atveju rog phone2, miros aliejus, stovas vyno, bio žolės, raketų tentenas, porceliano garintuvas žolė.

Parašyti atsiliepimą