Privatumo politika

Mes vertiname ir saugome Jūsų privatumą, todėl siekiame Jus kuo aiškiau supažindinti su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais. Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu.

Asmeninė informacija kurią mes renkame

Apsilankę svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų prietaisą, įskaitant informaciją apie jūsų naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, naršydami svetainėje, automatiškai yra renkama informaciją apie atskirus svetainės puslapius ar produktus, kuriuos peržiūrite. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.
Renkame Įrenginio informaciją naudojant šias technologijas:
– „Slapukai“ – tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų prietaise ar kompiuteryje ir dažnai yra anoniminis unikalus identifikatorius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
– „Žurnalo failai“ stebi Svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodos / išėjimo puslapius ir datos / laiko spaudus.
– „Žiniatinklio švyturiai“, „žymės“ ir „pikseliai“ – tai elektroninės bylos, naudojamos įrašyti informaciją apie tai, kaip naršote Svetainę.
Be to, kai perkate ar bandote pirkti per mūsų svetainę, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją (įskaitant kredito kortelių numerius, el. pašto adresą ir telefono numerį. Ši informacija pateikiama kaip „Užsakymo informacija“.
Kalbėdami apie „Asmeninę informaciją“ šioje privatumo politikoje, kalbame apie įrenginio informaciją ir užsakymo informaciją.

Kaip mes naudojame jūsų asmens informaciją?

Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią mes renkame, kad įvykdytume visus per Svetainę pateiktus pavedimus (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų bei užsakymų patvirtinimą). Be to, mes naudojame šią užsakymo informaciją:
– bendrauti su jumis;
– peržiūrėkite mūsų užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir
– Atitinkamai su jumis bendrinamomis nuostatomis, suteikti jums informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.
Mes naudojame surinktą informaciją apie įrenginį, kad galėtume padėti mums pamatyti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą) ir apskritai pagerinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pvz., Sukuriant analitiką apie tai, kaip klientai naršo ir bendrauja svetainėje ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

Mes naudojame „Google Analytics“, kad galėtume suprasti, kaip klientai naudoja svetainę – galite daugiau sužinoti apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų asmeninę informaciją čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Galiausiai, mes taip pat galime pasidalinti jūsų asmenine informacija, kad būtų laikomasi taikomų įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakyti į prašymą, paieškos orderį ar kitą teisėtą prašymą gauti informaciją arba kitaip apsaugoti mūsų teises.

Elgesio reklama

Kaip aprašyta aukščiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad suteiktume jums tikslines reklamas ar rinkodaros komunikacijas, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip tiksliai veikia reklama, galite apsilankyti tinklo reklamos iniciatyvos („NAI“) švietimo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.
Galite atsisakyti tikslinės reklamos naudodami toliau pateikiamas nuorodas:
– „Facebook“: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– „Google“: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– „Bing“: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads
Be to, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų apsilankę „Digital Advertising Alliance“ atsisakymo portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

Nesekame

Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame mūsų svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome “Do Not Track” signalą jūsų naršyklėje.

Jūsų teisės

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su asmenine informacija apie jus ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištaisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis per žemiau esančią kontaktinę informaciją.
Be to, jei esate Europos gyventojas, mes duodame žinoti, kad tvarkome jūsų informaciją, kad galėtume įvykdyti su jumis galiojančias sutartis (pvz., Jei pavedate per svetainę) arba kitaip laikytis pirmiau išvardytų teisėtų verslo interesų.

Duomenų nustatymas

Kai pateikiate užsakymą per Svetainę, mes išsaugosime Jūsų užsakymo informaciją mūsų įrašams, nebent ir tol, kol neprašysite ištrinti šios informacijos.

Pakeitimai

Kartais galime atnaujinti šią privatumo politiką, kad, pavyzdžiui, būtų atsižvelgta į mūsų praktikos pakeitimus arba dėl kitų operatyvinių, teisinių ar reguliavimo priežasčių.